Kadın orgazmı harika, güzel bir şey. Seks konusu ve kadınların seksten zevk alması onlarca yıl öncesine kadar büyük ölçüde tabu olduğundan, aynı zamanda oldukça gizemli bir şey. Erkekler ve kadınlar binlerce yıldır birbirlerinin bedenlerinden zevk alıyor olsalar da, bugün bile kadın bedeninin haz alma kapasitesi hakkında öğrenilecek çok şey var.

Kadın Orgazmının Gücünden Yararlanmak

Gerçekten akıllara durgunluk veren bir şehvetli deneyim, erkek ya da kadın her iki partner için de en büyük zevkle sonuçlanan bir deneyimdir. Kadınlar birden fazla orgazm elde edebildikleri için (birbirinden dakikalar hatta saniyeler içinde birkaç orgazm), orgazmın nasıl elde edildiğini ve en üst düzeye çıkarıldığını anlamak, bir kadını en yüksek zamanına ve zamanına getirebilecek uzun, tantrik birliktelikler için bir kapasite oluşturmanıza olanak tanır.

Kadın Orgazmı

Kadın orgazmının fiziksel etkileri erkeklerinkine çok benzer. Vücudunun uygun bölgelerinin (tipik olarak klitoris veya G noktası) uyarılması, vücudun güçlü, fiziksel bir şekilde tepki vermesine neden olur. Nefesi daha hızlı gelmeye başlayacak, tansiyonu ve nabzı yükselecek ve vücudunun hassas bölgelerinde gerginlik artacaktır. Orgazma ulaşıldığında, vücudunun kasları (vajina, rahim ve pelvik taban) kasılır ve tüm gerilim serbest kalır.

Ortalama bir çift tarafından kullanılan cinsel pozisyonların çoğu, bir kadının vücudundaki nihai erojen bölge olan klitorisi uyarmakla ilgilidir. Bir erkeğin penisi gibi, vücudun en hassas kısmıdır; Doğru yapıldığında, doğrudan uyarım bir kadını saniyeler içinde orgazmının zirvesine ulaştırabilir. Klitorisin vajina açıklığının hemen üzerindeki konumu nedeniyle, hangi pozisyonu seçerseniz seçin, onu bulmak ve ulaşmak kolaydır. Bu, manuel stimülasyon, oral stimülasyon veya penetrasyonla stimülasyon için idealdir.

G noktası (veya daha resmi olarak bilindiği gibi Grafenberg noktası) bir kadın vücudunun Kutsal Kasesi gibidir. Çoğu insan, entelektüel bir bakış açısından, vajinanın ön duvarında, vajinanın açıklığı ile serviksin yaklaşık ortasında olduğunu bilir. Ancak, onu bulmak her zaman o kadar basit değildir. G noktasının nerede ve nasıl çalıştığını en iyi şekilde öğrenmek için manuel stimülasyona veya Tantra Koltuğunda G noktası etkinliği için tasarlanmış konumlardan birine güvenmek genellikle en iyisidir .

Kadın Bedeninin ve Kadın Orgazmının Keyfini Çıkarmak

Orgazm tipik olarak herhangi bir cinsel keşfin amacı olsa da, tüm kadınların orgazma aynı şekilde ulaşamayacağını ve bazılarının bunu hiç gerçekleştiremeyebileceğini unutmamak önemlidir. Önemli olan partnerinizi yakından tanımaktır, böylece her birliktelik cinsel açıdan olduğu kadar duygusal ve ruhsal açıdan da tatmin edici olabilir.


Elbette, bazı kadınların oral uyarımı tercih ederken diğerlerinin çeşitli pozisyonlardan penetrasyona daha iyi tepki verdiğini hatırlamak da önemlidir. Tantra Koltuğu ve pozisyonların değişkenliğini artırmaya yönelik diğer araçlarla ilgili en harika şeylerden biri, bu inanılmaz yüksekliklere nasıl ulaşacağınızı birlikte öğrenebilmenizdir.