Menu
Your Cart

Hakkımızda

Tantra Koltuğu, sevişme şeklimizde devrim yaratan %100 yerli üretim, patentli bir mobilya tasarımıdır. Kama Sutra'nın gelişmiş, samimi pozisyonlarını geliştirmek için özel olarak tasarlanan Tantra Koltuğu, sevgi dolu çiftleri enfes, hayat değiştiren bir yolculuğa çıkaracak. Tantra Sandalye, insan formunun doğal eğriliğini taklit eden bir yapıya sahip ve dünyanın ilk ve en iyi Kama Sutra koltuğudur. Bu benzersiz koltuk tasarımının, koltuğun yüksekliğinden, koltuğun genişliğine ve en önemlisi koltuğun açılarına kadar her boyutu, sevişme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Tantra Koltuğunun benzersiz genişlik boyutu, tasarımın işlevselliği için hayati önem taşır. Geliştirdiğimiz bu benzersiz genişlik boyutu, dişinin pelvik hareketlerini en üst düzeye çıkarmak için kuadriseps ve gluteus kaslarını kullanmasını sağlar.

Tantra Koltuğu Nasıl Çalışır?

Çift kavisli tasarımı sayesinde Tantra Koltuğu, sevişme sırasında vücudunuzu besleyen ve rahatlatan bir destek sistemi sağlarken pelvik açılarınızı nazikçe değiştirir. Kama Sutra'nın gelişmiş samimi pozisyonlarını kolaylıkla ve akıcılıkla deneyimlemek için vücudunuzu özgür bırakırken olasılıklar sonsuzdur.

Tantra Koltuğunu kullanırken deneyimleyeceğiniz daha kesin faydalardan bazıları şunlardır: 1. Pelvik açılarınızdaki zahmetsiz değişiklik nedeniyle daha zevkli duyumlar. 2. Daha sık orgazmlar. 3. Daha yoğun orgazmlar. 4. İnanılmaz konfor seviyeleri. 5. Derinliklerin ve penetrasyon açılarının olağanüstü kontrolü. Tantra Koltuğu, tüm şekil ve boyutlardaki çiftler için mükemmeldir.

Genç ve maceracı bir çiftseniz, girebileceğiniz yeni ve heyecan verici pozisyonları seveceksiniz.

Hareket kabiliyeti kısıtlı olan daha deneyimli bir çiftseniz, Tantra Koltuğunun sağlayacağı rahatlığı ve desteği çok takdir edeceksiniz. . 

Yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, Tantra Koltuğunun yalnızca ilişkinizin mahrem yönlerini canlandırmayacağına, aynı zamanda birbirinizle daha sık ilişki kurmanız için sizi teşvik edeceğine inanıyoruz. Samimi esenliğin genel canlılığı ve mutluluğu arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Şimdi Alışverişe Başla