Menu
Your Cart

Tantra Koltuğu Tasarım

Tantra Koltuğu  ®️

DUAL ARC SİSTEMİ İÇEREN İLK KAMA SUTRA KOLTUĞU

Tantra Koltuğu , sevişme deneyimini güçlendirmek için yaratılmış özgün ve otantik mobilya tasarımıdır. Tantra Koltuğu, insan formunun doğal eğriliğini taklit eden patentli, eşssiz bir sisteme sahiptir.


Bu eşsiz Kama Sutra Koltuğunun her boyutunun belirli bir amacı vardır. Koltuğun yüksekliği, Tantra Koltuğunun genişliği ve en önemlisi koltuğun açıları sevişme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Tantra Koltuğunu dünyanın en iyi, çevre dostu malzemeleri ve bileşenlerini kullanarak en üst düzeyde bütünlükle yarattık. Her Tantra Koltuğu Fabrikamızda mobilya ustalarımız tarafından titizlikle el ile yapılmaktadır.


Yetenekli zanaatkarlarımız, koltuğunuzun zamana direneceğini garanti etmek için her zaman katı kalite standartlarımızı karşılayacak malzeme kullanırlar. Tantra Koltuğu resmi olarak patentli, ticari markalı ve telif hakkıyla korunan bir tasarımdır.


Hakkımızda

Hakkımızda

DUAL ARC SİSTEMİ İÇEREN İLK KAMA SUTRA KOLTUĞU

1987 'den bu yana özenle atalarımızdan bize miras el işçiliği özel mobilya sektöründe kendi üretimimizi sağlamaya ve bu geleneksel mesleği devam etmesi için yeni nesil yetiştirmeye devam ediyoruz, Yakın gelecekte Tantra Koltuğunu dünyanın en iyi, çevre dostu malzemeleriyle üretmeye başladık. Yumuşak, esnek, sentetik deri sadece teninizde harika hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda zarif görünümünü bir ömür boyu korumaya olanak sağlar. Deri, her seferinde sağlıklı ve hoş bir deneyim yaşatmak için leke tutmaz ve antimikrobiyaldir. Kullanımdan sonra sadece yumuşak sabun ve su ile silerek temizleyebilirsiniz. Kullandığımız malzeme dünyanın en iyisidir ve elementleri zarafet ve bütünlük içinde işlemek için tasarlanmıştır. Tantra koltuğunuzun güzel görünmesini sağlamak için herhangi bir bakım veya özen gerektirmez.